Yurtdışında Eğitim Hizmetlerimiz Hakkında

ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bir çok ülkeyi gezerek eğitim kuruluşlarını yakından tanıma fırsatı bulmuş tecrübeli danışmanlarıyla, yurtdışında eğitimi hedefleyen öğrencilere okul kayıtları, vize işlemlerinin yürütülmesi, konaklama ayarlanması, seyahat organizasyonlarının planlanması gibi konularda yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur.

ATA Eğitim, öğrencilerin bilinçli tercihler yapmasında yol gösterici olmak, ihtiyaçlarını ve beklentilerini temel alarak uygun okullar bulmak, eğitime başladıkları tarihten ülkelerine dönüş aşamasına kadar yardımcı ve destek olmak ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda temel amacımız, yurtdışı eğitim alanında tecrübeli profesyonel danışmanlarımız aracılığıyla kişiye özel hizmet sunmak, öğrencilerin beklentilerine, hedeflerine uygun okul bulmak ve gelecek planlarıyla örtüşen eğitim alternatifleri arasından seçim yapmalarına yardımcı olmaktır.

ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, İngiltere, Kanada, Avustralya, Amerika başta olmak üzere Yeni Zelanda, Malta, Güney Afrika, Almanya, Avusturya, Fransa, Çin, Japonya, İtalya, İrlanda, İspanya' da bir çok dil okulu ve üniversite ile anlaşmalı çalışmakta ve bu ülkelerde eğitim almak isteyen öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.

ATA Yurtdışı Eğitim aşağıdaki alanlarda ücretsiz danışmanlık hizmeti veren, alanında profesyonel bir Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmasıdır. ATA Yurtdışı Eğitim okullarla yaptığı anlaşmalar neticesinde tüm gelirini eğitim kuruluşlarından sağlamaktadır.

- Her yaş için dil okulları,
- Work and Travel
- Çocuklar ve gençler için yaz okulları (18 yaş altı),
- Üniversite yerleştirme hizmeti,
- Master ve MBA yerleştirme hizmeti,
- Sertifika ve diploma programları,
- Maaşlı ve Maaşsız Staj programları,
- Üniversiteye hazırlık programları,
- Lise tamamlama kursları,
- Pre-Master ve Pre-MBA,
- Sınav hazırlık kursları ( IELTS, TOEFL, GMAT, GRE, SAT… ),
- Yönetici, iş adamları ve kısıtlı zamanı olanlara yönelik özel kurslar,
- İngilizce öğretmenlerine yönelik programlar,
- Work and Holiday

Yurtdışı Eğitim konusunda kararınızı verirken, danışmanlarımızın bilgi ve birikimlerini, bulundukları ülkelerle ilgili tecrübelerini dinlemeden, sizin için gezip inceledikleri okullara ilişkin detayları duymadan ve size önerecekleri en sağlıklı alternatifleri görmeden kararınızı vermeyin...
Website Builder