santa monica collegeAmerika Birleşik Devletleri'nin en gösterişli eyaletlerinden olan California da uygun fiyatlı yüksek öğrenim kurumları arasında en fazla tercih edilenlerden biridir. Yıllık eğitim ücreti sadece 8.880 US$ olan Santa Monica College'in Türkiye temsilcisi olarak kayıttan, konaklamaya, vizeden, seyahat organizasyonuna tüm işlemlerinizi takip ediyor hem de bütün bu işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Unutmayın, ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tüm gelirini yurtdışı eğitim kuruluşlarından sağlamaktadır dolayısıyla hizmetlerimizden dolayı hiç bir aday öğrencimizden ek ücret talep etmiyoruz.

Neden Santa Monica College'da Eğitim?

  • 1929 da kurulmuş köklü bir devlet okuludur.
  • Yıllık eğitim ücreti 8.880 US$ - 9.000 US$ civarındadır ve bulunduğu bölge itibariyle mükemmel imkanlar sunar.
  • Yeterli seviyede İngilizce bilmeyen adaylar için hazırlık eğitimi bulunmaktadır.
  • Yurt ve aile yanı tercihlerini içeren geniş konaklama seçenekleri vardır.
  • Üniversite geçişlerinde bir çok üniversite tarafından tanınır.
  • Ünlü California plajlarına bir kaç km mesafede bulunan 38 dönümlük mükemmel ana kampüsü öğrencilerin başarılı olması için ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. Bilgisayar laboratuvarları, atletizm tesisleri, gösteri ve görsel sanat alanları gibi son teknolojiye sahip imkanlar sunmaktadır.
  • 34.000 den fazla öğrencisi ve 100'den fazla akademik bülümüyle sürekli gelişen bir kampüsü bulunmaktadır. Bu sayının 3.300 ü 100 den fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencilerden oluşmaktadır.
  • California'da ve ülkedeki en iyi iki yıllık Devlet Üniversitelerinden biri olarak kabul edilir ve Amerikan üniversite eğitiminin ilk iki yıllını verir. Sonrasında UCLA ve USC gibi top üniversitelere transferde 1 numara olarak tanınmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Okul etrafında çok sayıda yurt, hostel ve aile yanı konaklama seçeneği bulunmaktadır. SMC ye ATA Yurtdışı Eğitim aracılığıyla başvuran adaylara uygun konaklama seçenekleri bulunması konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.