Her geçen gün gelişen ekonomisiyle Dünya ticaretinin merkezlerinden biri olmayı başaran Çin Halk Cumhuriyetinde üniversite eğitimi almak isteyen aday öğrencilerimize başvuru, kayıt, konaklama, Çinde eğitim ve yaşam konularında eksiksiz bir danışmanlık desteği sağlıyoruz. Çin ile Türkiye arasında artan ticaret hacmi ve Çinde üniversite eğitimi maliyetlerinin son derece düşük olması nedeniyle Çinde eğitim ve Çin üniversiteleri gün geçtikçe cazip bir seçenek haline gelmektedir. Çinde eğitim fiyatları Avrupa ve Amerikan üniversite fiyatlarının çok çok altında olup Çin kültürünü, hayat tarzını, tüm detaylarıyla Çin'i yakından tanıyan ve ticaret hayatında değeri hızla artan Çince yi iyi seviyede bilenler çalışma hayatına bir adım önde başlamaktadır.

Başvuru ve Kayıt Şartları

Çince dil eğitimi sonrasında 4 yıllık üniversite, tıp, eczacılık eğitimi ve yüksek lisans (master) eğitiminizi son derece ekonomik maliyetlerle Çin'de gerçekleştirebilirsiniz. Çin'de lisans eğitimi için lise mezunu, Çin'de yüksek lisans (master) eğitimi için ise lisans mezunu olmanız yeterlidir. ATA Yurtdışı Eğitim danışmanlığı Çin'in güneyinde Guilin bölgesinde bulunan Guilin University of Technology (GUT), Pekin'de bulunan Beijing Union University ve Çin'in en önemli tıp fakültelerinden Liaoning Medical University' nin Türkiye kayıt ofisi olup, bu üniversiteler için kayıttan konaklamaya tüm işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de bulunan Beijing Union Üniversitesi Pekin'in en büyük üniversitelerinden biridir. En son teknolojiyi kullanan üniversite Çince kursu, lisans ve master programlarında binlerce yabancı öğrenciye Çin'de eğitim fırsatı sunmaktadır. Çin'de üniversite eğitimi özellikle Guilin'de çok ekonomik. Üstelik kayıt koşulları tahmin ettiğinizden de kolay. Büyük şehrin karmaşından uzak, güvenli bir eğitim ortamı ve prestijli bir üniversite arıyorsanız Guilin University of Technology tam size göre. Çin'in Jinzhou kentinde bulunan Liaoning Tıp Üniversitesi (Liaoning Medical University) mükemmel kampüs imkanları ve tıp fakültesine bağlı 4 uygulama hastanesi ile ekonomik ve Dünya çapında geçerliliği olan tıp eğitimi imkanları sunar. ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Liaoning Tıp Üniversitesi Türkiye kayıt ofisi olup tıp, eczacılık gibi popüler bölümlerde dahil olmak üzere bir çok alanda kayıttan konaklamaya tüm işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Ücretsiz danışmanlık hizmeti verdiğimiz diğer Çin üniversiteleri

  • Dongbei University of Finance and Economics - Dalian
  • Nankai University - Tianjin
  • Wuhan University - Wuhan

Beijing Union University

Beijing Union University, Pekin Çin Halk Cumhuriyeti

İncele

Guilin University of Technology

Guilin University of Technology, Çin Halk Cumhuriyeti

İncele

Liaoning Medical University

Yurtdışında Tıp Fakültesi, Liaoning Medical University

İncele