Work and Holiday programına aşağıdaki özelliklere sahip adaylar başvurabilir.
  • 18 – 31 yaş arasında olmak
  • Üniversite mezunu olmak VEYA örgün eğitim veren üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinin öğrencisi (hazırlık, 1. ve 2. sınıf öğrencileri başvuramaz) olmak VEYA yüksek lisans öğrencisi (master, doktora) olmak
  • En az orta seviyede İngilizce bilgisini ispatlayan resmi belge
  • Avustralya Work and Holiday vize kanunu gereği sizin, ailenizin veya masraflarınızı karşılayacak sponsorunuzun banka hesabında min. 5.000 AUD veya karşılığı TL, USD, Euro bulunması (vize başvuru etabında büyükelçiliğe gösterilmek üzere banka hesap cüzdanı gerekmektedir.)
Özel Şartlar
  • Farklı bir kültüre uyum sağlayabilecek ve kendi ayakları üzerinde durabilecek kabiliyete sahip olmak
  • Kendine güveni olan, ailesinden uzakta yaşayabilecek, işte ve hayatta karşılaşabilecek ufak problemlerin üstesinden gelebilecek yeteneğe sahip olmak.
Yukarıdaki özellikleri taşıyorsanız, başvuru işlemlerinizi başlatmak için hemen bizimle irtibata geçiniz. Danışmanlarımız işlemlerini başlatan adayları program hakkında detaylı olarak bilgilendirecektir.

avustralya work and holiday
Work and Holiday programı Yüksek Öğrenim Kurumu (YÖK) ve Dış İşleri Bakanlığı denetiminde gerçekleştirilen bir programdır. Ayrıca Avustralya Büyükelçiliğinde tüm vize prosedürünü ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak biz gerçekleştiriyoruz, dolayısıyla siz vize görüşmesine girmiyor ve stresli vize prosedürleri ile uğraşmıyorsunuz. Sizin yapacağınız tek şey karar vermek ve hemen işlemleri başlatmak...

Avustralya'da çalışabileceğiniz örnek work and holiday iş listelerimizi görmek için tıklayınız.