Work and Study bir okula devam ederken, adayın iş bulmasına, ilgili ülkenin vize kuralları çerçevesinde, gidilen okul tarafından yardım edilmesi hizmetini kapsayan programın adıdır.

Yurtdışında çalışarak eğitim almak, dil öğrenmek isteyen adaylar için mükemmel bir fırsattır. Dil gelişiminin yanı sıra, mülakatlara hazırlanmak, çalışma dünyasını yakından tanımak ve uluslararası iş kültürünü öğrenmek isteyen adaylara yönelik bu programlar İngilizce eğitimine ilave olarak staj, maaşlı ve maaşsız işlere yerleştirilme olarak gruplara ayrılmaktadır.

work and studyYeterli seviyede dil bilmeyen adaylar öncelikle İngilizce okullarında eğitim almakta ve bu süreç içinde ek derslerle iş ortamına hazırlanmaktadır. Work and study katılımcılarının özgeçmişlerinin iyileştirilmesi, şirketlerle görüşmeler yapılarak yerleştirileceği işin ayarlanması ve adayların iş dünyasına yönelik kelime bilgisinin geliştirilmesi, program süresince öğrenciye sunulan hizmetlerdendir. İngilizce eğitimi bitip işe yerleştirildiğinde de öğrenci takip edilir ve daha iyi olabilmesi için eksikleri varsa bu eksikler giderilmeye çalışılır.

Programların sunulduğu ülkeler

İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ve İrlanda' da sunulan çeşitli staj ve çalışma programlarını görmek için soldaki menüden veya aşağıdan ilgili ülke sayfasına gidiniz.


İngiltere

İngiltere Staj İş Bulma Çalışma, İngilterede Çalışarak İngilizce Dil Okulu

İncele

Amerika

Amerika Staj İş Bulma Çalışma, Amerikada Çalışarak İngilizce Dil Okulu

İncele

Kanada

Kanada Staj İş Bulma Çalışma, Kanada Çalışarak İngilizce Dil Okulu

İncele

Avustralya

Avustralya İş Bulma Çalışma Programları, Çalışarak İngilizce Dil Okulu

İncele

İrlanda

İrlanda'da Çalışma Programları, Çalışarak İngilizce Dil Okulu

İncele