Self Placement

Full Placement

Work and Travel programına katılmak isteyen öğrenci kendi işini ve konaklamasını ayarlar. ATA Yurtdışı Eğitim ABD merkezli sponsor kuruluş vasıtasıyla adayın işvereniyle irtibata geçerek J1 vizesine baş vurabilmesi için gereken DS2019 formunun hazırlanmasını sağlar ve öğrencinin sağlıklı bir vize başvurusunda bulunabilmesi için gerekli belgelerin hazırlanmasında danışmanlık hizmeti verir.
Daha önce Work and Travel programına katılmış tecrübeli WAT çılar ve Amerika'da iş ayarlaması yapabilecek tanıdıkları olan adaylar için uygun bir seçenektir.

Work and Travel programına katılmak isteyen öğrencinin işi ve konaklaması ABD merkezli sponsor firmalar tarafından sağlanır. Öğrenci iş listelerinden beğendiği işi seçer ve sonrasında geriye kalan tüm işlemler ATA Yurtdışı Eğitim tarafından tamamlanır.

Ayrıca dileyen adaylar önce iş listelerinden kendisine uygun işleri belirleyerek sonrasında Job Fair' da işvereniyle yüz yüze tanışma fırsatı bularak da işini kesinleştirebilir. Job Fair İşleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

self placement work and travel

full placement work and travel


Kampanyalar ve İndirimler


Self Placement

Self Placement Work and Travel

İncele

Full Placement

Full Placement Work and Travel

İncele

Job Fair İşleri

Work and Travel, WAT Program Seçenekleri, Job Fair İşleri

İncele