amerika university pennsylvaniaYurtdışında dil eğitimi almak istiyorsunuz ve bu eğitim için olabilecek en iyi dil okullarından birini seçmek istiyorsunuz? Eğer tercihiniz buysa doğru yerdesiniz. Dünyanın en iyi üniversitelerinin dil okulları ile anlaşmalı olarak çalışan ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bu okullarda eğitim alabilmeniz ve hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için ihtiyaç duyacağınız her hizmeti sunuyor. Üstelik kayıttan konaklamaya, vizeden seyahat organizasyonuna her ayrıntıyı düşünerek...

Avantajlar

  • Daha fazla müşteri memnuniyeti; eğitiminiz süresince ortaya çıkabilecek talepleriniz, istekleriniz veya sorunlarınız çok daha fazla önemsenir. İsteklerinizin gerçekleştirilebilmesi için azami gayret gösterilir. Problemleriniz çok daha hızlı sonuçlandırılır.
  • Düşük sınıf mevcudu, yüksek verim; bu okullarda kurallar olması gerektiği için değil mutlaka uyulması gerektiği için konulur. Max. sınıf mevcutları asla aşılmaz, öğrenim süreçleriniz sürekli analiz edilir ve derslerden en yüksek faydayı sağlamanız amaçlanır.
  • Mükemmel kampüs imkanları; üniversite bünyesinde dil eğitimi almanın en avantajlı yanı tüm kampüs imkanlarının kullanımınıza açık olmasıdır. Spor tesisleri, kütüphaneler, öğrenci kulüpleri, sosyal aktivite alanları bu imkanlardan sadece bazılarıdır.
  • Akademik ortam; ingilizce eğitimi sonrasında yüksek öğrenim planlarınız varsa üniversiteler bünyesinde bölüm araştırmalarınızı yapabilir, ilgilendiğiniz bölümleri ziyaret edebilir, akademisyenlerle bire bir görüşerek fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.
  • Vize kolaylığı; kaliteli okullar hakkında vize görevlileri her zaman daha olumlu düşüncelere sahiptir. Bu okullarda eğitim almak isteyen başvuru sahiplerini ciddi ve kaliteli eğitim arayışında olan adaylar olarak değerlendirirler.

ABD
University of Pennsylvania (UPenn)
San Diego State University
Case Western Reserve University
University of California, Santa Barbara
University of California, San Diego
Adelphi University
Arkansas State University

Kanadaavustralya bond university
George Brown College
Simon Fraser University, FIC

İngiltere
Brunel University
Portsmouth University
Plymouth University

Avustralya
Bond University
Deakin University
Macquarie University

Eğer bu dil okullarımızın birinde eğitim almak istiyorsanız YURTDIŞI EĞİTİM FİYATLARI sayfamızdan ilgili ülkelerin fiyat bilgilerini inceleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey karar vermek, siz karar verin geri kalan her şeyi sizin için biz yapalım. Unutmayın ATA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tüm gelirini eğitim kuruluşlarından sağlamaktadır, dolayısıyla tüm hizmetlerimiz ücretsizdir.

Ayrıca yurtdışında dil eğitimi ile ilgileniyorsanız bu sayfada yer alan dil okullarımıza kıyasla çok daha ekonomik dil okullarımızın da yer aldığı Okul Bilgileri sayfamızda ilginizi çekebilir.